Kjell Löwenadler oljemålning

Kjell Löwenadler oljemålning
Kjell Löwenadler oljemålning
Kjell Löwenadler oljemålning
Kjell Löwenadler oljemålning
Kjell Löwenadler oljemålning
Kjell Löwenadler oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KJELL LÖWENADLER (1905-1993): Porträtt föreställande Prins Bertil, signerad och daterad Löwenadler 1969, olja på duk, 82x65 cm

658233

2019-06-27