Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Våris, Gillöga", signerad roland S, 17/360, färglitografi, bildmått ca 23x47 cm

Läs mer

658236

2019-08-20