Karin Broos färgoffset

Karin Broos färgoffset
Karin Broos färgoffset

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARIN BROOS (född 1950), Komposition, signerad samt numrerad 8/90, färglitografi, bildmått ca 27X37 cm

658245

2019-06-28