Roland Svensson
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003), "Käringsundet, Åland", signerad roland s., 22/45, 1960, färglitografi, bildmått ca 17x59 cm
Läs mer
Gulnader
658248
2019-08-20