Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003), "Käringsundet, Åland", signerad roland s., 22/45, 1960, färglitografi, bildmått ca 17x59 cm

Läs mer

Gulnader

658248

2019-08-20