Matbord riopalisander 1960-tal
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATBORD, fanerat i Riopalisander (Dalbergia Nigra), tillskriven Kaj Winding, tillverkat av Poul Hundevad, 1960-tal, H ca 74 cm, ca 140x90 cm
Citesintyg giltigt inom EU medföljer
Extraskivor saknas, märken och repor
658256
2019-06-27