Takarmatur, tillverkad av Nils G Hanssons

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAKARMATUR, 1950-tal, stomme i mässing, 8 armar, glaskupor i frostat opalglas, höjd ca 70, diameter 54

Proveniens:
Nils G Hanssons Armatur & Metallverkstad

Saknar stoppskruv, saknar 2 glaskupor ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

658257

2019-06-27