Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BERTIL VALLIEN (1904-1983), skålfat, Boda Åfors, signerad Boda Åfors Unik 1577 B Vallien, höjd ca 8, diameter 38 cm
Repor
658264
2019-06-28
Gör en kostnadsfri värdering här