Anton Erik Christian Thorenfeld oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

ANTON ERIK CHRISTIAN THORENFELD (1839-1907) Landskap signerad A Thorenfeld, olja på duk, ca 36x53 cm

Kuntoraportti

658274

Päivämäärä:

2019-06-29