Anton Erik Christian Thorenfeld oljemålning
Klubbat för:
3 800 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
ANTON ERIK CHRISTIAN THORENFELD (1839-1907) Landskap signerad A Thorenfeld, olja på duk, ca 36x53 cm
Kuntoraportti
658274
Päivämäärä:
2019-06-29