Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Rastande sällskap, signerad Leo Monare, olja på duk, ca 64x75 cm
Krackelerad, duklagning
658282
2019-06-29
Gör en kostnadsfri värdering här