Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, "Stockholm", Ikea, 1900-/2000-tal, fanerad med teak, underliggande hyllplan, mått ca 170x60, höjd 45 cm
Bruksslitage
658285
2019-06-27
Gör en kostnadsfri värdering här