Soffbord Stockholm Ikea

Soffbord Stockholm Ikea
Soffbord Stockholm Ikea
Soffbord Stockholm Ikea
Soffbord Stockholm Ikea
Soffbord Stockholm Ikea
Soffbord Stockholm Ikea
Soffbord Stockholm Ikea
Soffbord Stockholm Ikea
Soffbord Stockholm Ikea
Soffbord Stockholm Ikea

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, "Stockholm", Ikea, 1900-/2000-tal, fanerad med teak, underliggande hyllplan, mått ca 170x60, höjd 45 cm

Bruksslitage

658285

2019-06-27