Väggpendyl 1900-tal

Väggpendyl 1900-tal
Väggpendyl 1900-tal
Väggpendyl 1900-tal
Väggpendyl 1900-tal
Väggpendyl 1900-tal
Väggpendyl 1900-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGPENDYL, förgylld och bronserad, C. A. Eriksson, Västerås, 1900-talets första hälft, empirestil, höjd ca 72 cm, nyckel saknas

Glaset med skador, dekorbortfall, slitage, nyckel saknas

658286

2019-06-29