Carl Johan Forsberg akvarell

Carl Johan Forsberg akvarell
Carl Johan Forsberg akvarell
Carl Johan Forsberg akvarell
Carl Johan Forsberg akvarell

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL JOHAN FORSBERG, (1868-1938): Gårdsmotiv, signerad Carl Johan Forsberg, akvarell på papper, ca 62x48 cm

658288

2019-06-29