Banketter Karl Johan 1800-tal

Banketter Karl Johan 1800-tal
Banketter Karl Johan 1800-tal
Banketter Karl Johan 1800-tal
Banketter Karl Johan 1800-tal
Banketter Karl Johan 1800-tal
Banketter Karl Johan 1800-tal

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BANKETTER, 1 par, fanerade i björk, 1800-talets första hälft, Karl Johan, svängda ben, klädda i grön plysch, sitthöjd ca 45, längd 54 cm

Slitage, sprickor, smärre lagning

658299

2019-06-28