Johan KAndell stol

Johan KAndell stol
Johan KAndell stol
Johan KAndell stol
Johan KAndell stol
Johan KAndell stol
Johan KAndell stol
Johan KAndell stol
Johan KAndell stol
Johan KAndell stol
Johan KAndell stol

Klubbat för:

2 800 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

JOHN KANDELL, stol, "Camilla", Källemo, ask, lackera dröd, märkt undersitsen sitthöjd 45,5 cm
Skador: Slitage

Zustandsbeschreibung

Smärre bruksspår

658301

2019-06-27