Klubbat för:
2 800 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
JOHN KANDELL, stol, "Camilla", Källemo, ask, lackera dröd, märkt undersitsen sitthöjd 45,5 cm
Skador: Slitage
Zustandsbeschreibung
Smärre bruksspår
658301
2019-06-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner