Konsolbord barock

Konsolbord barock
Konsolbord barock
Konsolbord barock
Konsolbord barock
Konsolbord barock
Konsolbord barock
Konsolbord barock
Konsolbord barock
Konsolbord barock
Konsolbord barock
Konsolbord barock
Konsolbord barock
Konsolbord barock
Konsolbord barock
Konsolbord barock
Konsolbord barock
Konsolbord barock
Konsolbord barock
Konsolbord barock
Konsolbord barock

Klubbat för:

33 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

KONSOLBORD, barock, stomme i valnöt, helskulpterad dekor, kredering med spår av försilvring och förgyllning, volutformade ben med akantus och groteskornamentik, fotkryss, skiva av brunbrokig marmor, höjd 87, 99 x 65 cm

Smärre lagningar, dekorkomplettering, senare lagad skiva

658314

2019-07-15