Linda Ljunggren fat
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 500 SEK
LINDA LJUNGGREN, "Miró" fat, samtida, stengods, delvis Krackelerad glasyr med abstrakt dekor i gul och svart, monogramsignerad ´´LL´´ undertill, diameter ca 50 cm
Ingår i temaauktionen "New Nordic"
658327
2019-07-21