Linda Ljunggren fat

Linda Ljunggren fat
Linda Ljunggren fat
Linda Ljunggren fat
Linda Ljunggren fat
Linda Ljunggren fat
Linda Ljunggren fat
Linda Ljunggren fat
Linda Ljunggren fat
Linda Ljunggren fat
Linda Ljunggren fat

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 500 SEK

LINDA LJUNGGREN, "Miró" fat, samtida, stengods, delvis Krackelerad glasyr med abstrakt dekor i gul och svart, monogramsignerad ´´LL´´ undertill, diameter ca 50 cm

Ingår i temaauktionen "New Nordic"

658327

2019-07-21