Linda Ljunggren fat
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 500 SEK
LINDA LJUNGGREN, "Velvet Underground" fat, samtida, stengods, delvis krackelerad glasyr med abstrakt dekor i gult och svart, monogramsignerad ´´LL´´ undertill, diameter ca 49 cm
Ingår i temaauktionen "New Nordic"
658328
2019-07-21