Linda Ljunggren fat

Linda Ljunggren fat
Linda Ljunggren fat
Linda Ljunggren fat
Linda Ljunggren fat
Linda Ljunggren fat
Linda Ljunggren fat
Linda Ljunggren fat
Linda Ljunggren fat
Linda Ljunggren fat
Linda Ljunggren fat

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 500 SEK

LINDA LJUNGGREN, "Velvet Underground" fat, samtida, stengods, delvis krackelerad glasyr med abstrakt dekor i gult och svart, monogramsignerad ´´LL´´ undertill, diameter ca 49 cm

Ingår i temaauktionen "New Nordic"

658328

2019-07-21