Yngve Ekström, "Kurva", fåtölj

Yngve Ekström,
Yngve Ekström,
Yngve Ekström,
Yngve Ekström,
Yngve Ekström,
Yngve Ekström,
Yngve Ekström,
Yngve Ekström,
Yngve Ekström,
Yngve Ekström,

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YNGVE EKSTRÖM, "Kurva", fåtölj, formböjd bok, teakfanerade armstöd, svart skinnklädsel, sitthöjd ca 40 cm

Slitage, skadad klädsel

658334

2019-06-27