Gräddset silver

Gräddset silver
Gräddset silver
Gräddset silver
Gräddset silver
Gräddset silver
Gräddset silver
Gräddset silver
Gräddset silver
Gräddset silver
Gräddset silver

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRÄDDSET, 6 dlr., silver, Sverige, av varierande tillverkare, 1900-tal, rokokostil, bestående av: fat, 2 gräddkannor, saltkar 1 par samt sockerskål, höjd ca 4-7 cm, vikt 582 g

Slitage

658337

2019-06-29