Sockertänger druvsaxar silver

Sockertänger druvsaxar silver
Sockertänger druvsaxar silver
Sockertänger druvsaxar silver
Sockertänger druvsaxar silver
Sockertänger druvsaxar silver
Sockertänger druvsaxar silver
Sockertänger druvsaxar silver
Sockertänger druvsaxar silver

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOCKERTÄNGER, DRUVSAXAR, 11 dlr., silver, 1900-tal, av varierande tillverkare, en del med rostfria blad, längd ca 8-16 cm, total vikt ca 476 g

Slitage

658348

2019-06-29