Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVERINGSBESTICK, 5 dlr., delvis silver, 18/1900-tal, bestående av trancherbestick, fiskbestick, skaft i förgylld metall, längd ca 24-31 cm
Slitage, repor
658349
2019-06-29
Gör en kostnadsfri värdering här