Serverinsbestick silver

Serverinsbestick silver
Serverinsbestick silver
Serverinsbestick silver
Serverinsbestick silver
Serverinsbestick silver
Serverinsbestick silver
Serverinsbestick silver
Serverinsbestick silver
Serverinsbestick silver
Serverinsbestick silver

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSBESTICK, 5 dlr., delvis silver, 18/1900-tal, bestående av trancherbestick, fiskbestick, skaft i förgylld metall, längd ca 24-31 cm

Slitage, repor

658349

2019-06-29