Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CHAMPAGNEKYLARE, nysilver, 1900-talets mitt, Frankrike, hänklar i form av lejonmaskaroner, höjd 24, diameter 21 cm
Bruksslitage
658365
2019-06-30
Gör en kostnadsfri värdering här