Ivar Hammarlund oljemålning

Ivar Hammarlund oljemålning
Ivar Hammarlund oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

500 SEK

IVAR HAMMARLUND, olja på duk, färst på pannå, Johanna i badet, signerad, daterad 1922?, bildmått ca 70x55 cm, oramad

Spikhål, ojämna kanter

658372

2019-08-01