Skrivbord England

Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England
Skrivbord England

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKRIVBORD, England, 1800-talets slut, fanerat med mahogny, 9 lådor, 2 skåp, beslag/draghandtag i mässing i form av lejonmakaroner, skiva klädd med grönt läder, höjd ca 77, 140x77 cm

Senare beslag, nycklar saknas, bruks-och ytslitage/fanér

658374

2019-06-28