Skrivbord England
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SKRIVBORD, England, 1800-talets slut, fanerat med mahogny, 9 lådor, 2 skåp, beslag/draghandtag i mässing i form av lejonmakaroner, skiva klädd med grönt läder, höjd ca 77, 140x77 cm
Senare beslag, nycklar saknas, bruks-och ytslitage/fanér
658374
2019-06-28