Autograf Björling
Vollendet
2019-06-29
658385
| Höchstes Gebot | 900 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
JUSSI BJÖRLING, autograf, signerad i bläck på baksidan av Den Gyldene Fredens Meny, daterad den 4:e september 1960, ca 19,5x11 cm