Silver

Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KAFFESKEDAR, SKEDAR, SERVERINGSBESTICK, 69 dlr., silver, 1900-tal, Sverige samt import, genombruten dekor, längd ca 10-19 cm, vikt ca 1140 g

Slitage

658403

2019-06-30