Bertil Bull Hedlund färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERTIL BULL HEDLUND (1893-1950): Mor med barn, signerad och daterad Bertil Hedlund Bull -27, 12/20, färglitografi, ca 50x33,5 cm

PROVENIENS:
Karin Ahrén Hedlund
Författaren Karl Haskel, Stockholm

skador, reva

658406

2019-08-28