Acke Oldenburg färglitografi

Acke Oldenburg färglitografi
Acke Oldenburg färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ACKE OLDENBURG (1923-2005): Japansk spegling, signerad och daterad Acke Oldensburg 1977, numrerad 283/320, färglitografi, ca 52x41 cm

PROVENIENS
Författaren Karl Haskel, Stockholm

658407

2019-08-28