Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ACKE OLDENBURG (1923-2005): Japansk spegling, signerad och daterad Acke Oldensburg 1977, numrerad 283/320, färglitografi, ca 52x41 cm
PROVENIENS
Författaren Karl Haskel, Stockholm
658407
2019-08-28
Gör en kostnadsfri värdering här