Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BÄGARE, SUPKOPPAR, FLAKONG, DOSOR, 34 dlr., silver, 1900-tal, vikt ca 1180 g
Slitage, gravyr
658415
2019-06-30
Gör en kostnadsfri värdering här