Dekorelement, förgylld, med klkocka
2019-06-30
658416
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
DEKORELEMENT, nygotisk stil, troligen 1800-tal, förgylld, total höjd 23, bredd 10 cm