Sandro Chia carborundum etsning

Såld för:

6 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SANDRO CHIA (Italien, född 1946): Figurkomposition, signerad och numrerad Chia, 34/50, carborundum etsning, ca 93 x 111 cm

658419

2019-09-29