Sandro Chia carborundum etsning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SANDRO CHIA (Italien, född 1946): Utan titel, 1989-90, signerad och numrerad Chia 34/50, carborundum etsning, 123x99 cm

658429

2019-09-29