Ljusstakar sengustaviansk

Ljusstakar sengustaviansk
Ljusstakar sengustaviansk
Ljusstakar sengustaviansk
Ljusstakar sengustaviansk
Ljusstakar sengustaviansk
Ljusstakar sengustaviansk
Ljusstakar sengustaviansk
Ljusstakar sengustaviansk
Ljusstakar sengustaviansk
Ljusstakar sengustaviansk

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 2 st., 1800-talets första hälft, sengustaviansk, mässing och marmor, höjd ca 21-22 cm

Kedjor saknas, slitage, en ljuspippa skadad, nagg

658438

2019-06-30