Harriet Ebeling oljemålning

Harriet Ebeling oljemålning
Harriet Ebeling oljemålning
Harriet Ebeling oljemålning
Harriet Ebeling oljemålning
Harriet Ebeling oljemålning
Harriet Ebeling oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HARRIET EBELING (1932-2014): Komposition, signerad och Harriet Ebeling, olja på duk, ca 35x50 cm

658440

2019-06-30