Oidentifierad konstnär oljemålning

Såld för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, motiv av katter, otydligt signerad, olja på duk, 1900-talets första hälft, bildmått 28x38 cm

Otydlig signatur, mindre fläckar

658445

2019-08-07