Mario Cortiello oljemålning

Mario Cortiello oljemålning
Mario Cortiello oljemålning
Mario Cortiello oljemålning
Mario Cortiello oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARIO CORTIELLO (1907-1982): Sydländskt bymotiv, signerad, daterad 1962, olja på pannå, bildmått 24x30 cm

658446

2019-08-07