Oidentifierad konstnär oljemålning

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, basar, otydligt signerad, bildmått 40x50 cm

Obetydligt slitage

658447

2019-08-07