Chesterfieldsoffa 1900-talets andra hälft
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SOFFA, 1900-talets andra hälft, sk chesterfieldmodell, oxblodsfärgat skinn, djuphäftad rygg, lösa sittplymåer, svarvade kulfötter, längd ca 215, sitthöjd 48 cm
Sittplymåerna med slitage
658449
2019-06-30