Chesterfieldsoffa 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFA, 1900-talets andra hälft, sk chesterfieldmodell, oxblodsfärgat skinn, djuphäftad rygg, lösa sittplymåer, svarvade kulfötter, längd ca 215, sitthöjd 48 cm

Sittplymåerna med slitage

658449

2019-06-30