Plint
2019-07-12
658451
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PLINT, 1900-talets första hälft, furu med skinnklädd överdel, maxhöjd ca 115 cm, längd ca 137 cm, bredd 50-74 cm
slitage