Plint

Plint
Plint
Plint
Plint
Plint
Plint
Plint
Plint

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PLINT, 1900-talets första hälft, furu med skinnklädd överdel, maxhöjd ca 115 cm, längd ca 137 cm, bredd 50-74 cm

slitage

658451

2019-07-12