Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PLINT, 1900-talets första hälft, furu med skinnklädd överdel, maxhöjd ca 115 cm, längd ca 137 cm, bredd 50-74 cm
slitage
658451
2019-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här