Toilettebord 1900-talets första hälft
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TOILETTEBORD, 1900-talets första hälft, fanérat i bonad björk och valnöt, speglar i fasettslipat glas, dörrar med dekor av skulpterade festonger, höjd ca 74, 113x50, total höjd 143 cm
Nyckel saknas, 2 nyckelbussningar saknas, smärre sprickor, foliering med skador
658453
2019-06-30