Paul René Gauguin

Paul René Gauguin
Paul René Gauguin

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PAUL RENÉ GAUGUIN (1911-76): "Fjällguden Zeus på Olympen", signerad och daterad 1956, 67/310, färglitografi, bildmått ca 58x73 cm

Ej examinerad ur ram

658456

2019-08-24