Soffa fåtöljer rokokostil

Soffa fåtöljer rokokostil
Soffa fåtöljer rokokostil
Soffa fåtöljer rokokostil
Soffa fåtöljer rokokostil
Soffa fåtöljer rokokostil
Soffa fåtöljer rokokostil
Soffa fåtöljer rokokostil
Soffa fåtöljer rokokostil
Soffa fåtöljer rokokostil
Soffa fåtöljer rokokostil
Soffa fåtöljer rokokostil
Soffa fåtöljer rokokostil

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets första hälft, rokokostil, stomme i bonad björk, mönstrad klädsel i plysch, längd ca 205, sitthöjd 44 cm

Klädsel med slitage

658457

2019-06-30