Planteringskärl 1900-talets senare del

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

PLANTERINGSKÄRL, 1900-talets senare del, saltglaserat, höjd ca 40, 101 x 34 cm

Bruksslitage, avslag

658465

2019-07-08