Matbord Grange

Matbord Grange
Matbord Grange
Matbord Grange
Matbord Grange
Matbord Grange
Matbord Grange
Matbord Grange
Matbord Grange
Matbord Grange
Matbord Grange
Matbord Grange
Matbord Grange

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GRANGE, matbord, oval form, fanerat i idegran, betsat, fothylsor i mässing, 2 iläggsskivor under bordsskivan, brickmärkt, 2000-tal, höjd 76,5, 178-260 x 116 cm

Bruksslitage

658466

2019-07-07