Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GRANGE, matbord, oval form, fanerat i idegran, betsat, fothylsor i mässing, 2 iläggsskivor under bordsskivan, brickmärkt, 2000-tal, höjd 76,5, 178-260 x 116 cm
Bruksslitage
658466
2019-07-07
Gör en kostnadsfri värdering här