Porträtt oljemålning

Porträtt oljemålning
Porträtt oljemålning
Porträtt oljemålning
Porträtt oljemålning

Klubbat för:

7 400 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), Rubens art: Molière, olja på duk, ca 45x36 cm

Zustandsbeschreibung

Dubblerad, krackeleringar

658467

2019-06-30