Klubbat för:
7 400 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), Rubens art: Molière, olja på duk, ca 45x36 cm
Zustandsbeschreibung
Dubblerad, krackeleringar
658467
2019-06-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner