Ralph Rilton oljemålning

Ralph Rilton oljemålning
Ralph Rilton oljemålning
Ralph Rilton oljemålning
Ralph Rilton oljemålning
Ralph Rilton oljemålning
Ralph Rilton oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

RALPH RILTON (1907-2006): "Livets Trösklar", utförd 1948, olja på duk, signerad Rilton, mått ca 120x180 cm

658469

2019-07-07