Vitrinskåp Grange

Vitrinskåp Grange
Vitrinskåp Grange
Vitrinskåp Grange
Vitrinskåp Grange
Vitrinskåp Grange
Vitrinskåp Grange
Vitrinskåp Grange
Vitrinskåp Grange
Vitrinskåp Grange
Vitrinskåp Grange
Vitrinskåp Grange
Vitrinskåp Grange
Vitrinskåp Grange
Vitrinskåp Grange

Såld för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

GRANGE, vitrinskåp, fanerat i idegran, betsat, överdel med vitrindörrar och glashyllor, underdel med dörrpar samt trähyllor, 1900-/2000-tal, brickmärkt, höjd ca 224, 117 x 49 cm

Bruksslitage

658483

2019-07-07