Inuitskulptur

Inuitskulptur
Inuitskulptur
Inuitskulptur
Inuitskulptur
Inuitskulptur
Inuitskulptur
Inuitskulptur
Inuitskulptur
Inuitskulptur
Inuitskulptur

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKULPTUR, inuit, man med säck, soapstone, signerad och daterad Simon Kr 77, höjd 19cm

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

658490

2019-11-10