Inuitskulptur
Closed
2019-11-10
658490
| Sold for | 1 300 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
SKULPTUR, inuit, man med säck, soapstone, signerad och daterad Simon Kr 77, höjd 19cm
Ingår i Barbro B. Johanssons samling