Matservis Karlskrona
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KARLSKRONA, matservis, 1900-talets första hälft, porslin, brätte med dekor av ströblommor, bestående av 12 djupa tallrikar, 12 mattallrikar, 22 assietter, 10 desserttallrikar, 2+1+1 uppläggningsfat
Dekorslitage
658494
2019-06-30