Matservis Karlskrona

Matservis Karlskrona
Matservis Karlskrona
Matservis Karlskrona
Matservis Karlskrona
Matservis Karlskrona
Matservis Karlskrona
Matservis Karlskrona
Matservis Karlskrona

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARLSKRONA, matservis, 1900-talets första hälft, porslin, brätte med dekor av ströblommor, bestående av 12 djupa tallrikar, 12 mattallrikar, 22 assietter, 10 desserttallrikar, 2+1+1 uppläggningsfat

Dekorslitage

658494

2019-06-30